FK Omladinac Opovo: UTAKMICA PREKINUTA ZBOG NEVREMENA

UTAKMICA PREKINUTA ZBOG NEVREMENA
Opovo, 27. jul 2014;
Zbog nevremena sa grmljavinom i gradom, prijateljski susret između opovačkog Omladinca i Slavije iz Kovačice prekinut je nakon što je počelo drugo poluvreme pri rezultatu 1:1.
Omladinac je nastupio i dosta šarolikom sastavu, a trener Šojića pored brojnih povređenih igrača od danas ima još jednu brigu više jer se tokom utakmice teže povredio i Spasojev.
DSC_0013Mada je Slavija klub iz višeg ranga i znatno pojačana ove sezone, Opovčani su odigrali dosta „mlako“ i bezidejno, tako da su gosti veći deo poluvremena imali inicijativu. Gol su postigli u 35. minutu, a tek nakon toga fudbaleri Omladinca ozbiljnije kreću ka golu gostiju. U tom periodu stvaraju i dve lepe prilike od kojih je ona Bojana Stojića bila stopostotna ali je fudbaleru Omladinca iz neposredne blizine šut odbranio golman Kovačice.
DSC_0014Međutim, tek što je počelo drugo poluvreme Opovčani preko Mosića dolaze do izjednačenja ali je zbog nevremena koje je usledilo utakmica prekinuta.

DSC_0018

FK Borac Sakule: SJAJAN DEBI MARKOVIĆA

SJAJAN DEBI MARKOVIĆA
Sakule, 27. jul 2014;
U pripremnom meču koji je odigran juče u Sakulama, domaći Borac je savlado Crvenu Zvezdu iz Malog Mokrog Luga rezultatom 3:2. Zanimljiva utakmica u kojoj su gosti dva puta vodili ali su se na kraju radovali Sakuljani.
Crvena Zvezda je povela ali je Kodić ubrzo izjednačio. Međutim do kraja poluvremena gosti su postigli još jedan pogodak i na odmor otišli sa golom prednosti. U nastavku meča, u igru je ušao debitant Aleksandar Marković , koji se iz opovačkog Omladinca timu pridružio tek pre neki dan, i sa dva pogotka preokrenuo rezultat.
U utorak Borac igra novu pripremnu utakmicu sa ekipom Banata u Banatskom Dvoru.